Ruth van der Pol

Directeur

ma - di - wo - do

info@paletdinther.nl

 

 Bas Poort

Teamcoördinator BB

ma - do (middag)

bas@paletdinther.nl 

 

 Renate van der Burgt

Teamcoördinator OB

ma - do (middag)

renate@paletdinther.nl 

 

 

 

Marjon Barten

Intern begeleider BB

di-wo-do

mbarten@paletdinther.nl 

 

Joke van der Valk

Intern begeleider OB

di (middag) - wo - do

joke@paletdinther.nl

 

Bas Poort

ICT-coördinator

 

bas@paletdinther.nl

 

 

 Marion Vermeltfoort

Groep 1-2a

ma - di - do - vr

marion@paletdinther.nl

 

Nellie Laurenssen

Groep 1-2a

wo

nellie@paletdinther.nl

 

Madelon van Zutven

Groep 1-2b

ma -di 

madelon@paletdinther.nl

 

 Elfi Lemstra

Groep 1-2b

wo - do -vr

elfi@paletdinther.nl 

 

Gemma van Kaathoven

 

Groep 2-3

ma - di - wo (om de week)

gemma@paletdinther.nl

 

Maartje Leenders

Groep 2-3

wo (om de week) - do -vr

maartje@paletdinther.nl

 

Mieke Vermeltfoort

 

Groep 3

ma - di

mieke@paletdinther.nl 

 

Erna Kleijngeld

 

Groep 3b

wo - do -vr

erna@paletdinther.nl

 

 Femke Lamers

Groep 4a 

ma - di

femke@paletdinther.nl

 

 Lieke Wagemakers

Groep 4a

wo - do - vr

lieke@paletdinther.nl

 

 Dineke Smulders

Groep 4b

ma - di - wo 

dineke@paletdinther.nl 

 

  Laura de Groot

Groep 4b

do - vr

laura@paletdinther.nl 

 

 Astrid Verzijl

Groep 5a

ma - di - wo

astrid@paletdinther.nl

 

Dagmar Bisschops

 

Groep 5a

do - vr

dagmar@paletdinther.nl

 

 Rudy van den Enden

Groep 5b

ma-di-do-vr

rudy@paletdinther.nl

 

Dagmar Bisschops

 
Groep 5a

wo

dagmar@paletdinther.nl 

 

Peter van Maasakker

Groep 6a

di - wo - do - vr

peter@paletdinther.nl

 

Gerard van Hintum

 

Groep 6a

ma

gerard@paletdinther.nl

 

Ad van Kester

Groep 6b

ma - di - do -vr

ad@paletdinther.nl

 

 Gerard van Hintum

 

Groep 6a

wo

gerard@paletdinther.nl

  

Ankie Schevers

Groep 7a

ma - di - wo (om de week)

ankie@paletdinther.nl  

 

Leanne Verkuijlen

Groep 7a

wo (om de week) - do - vr

leanne@paletdinther.nl 

 

  Ed van Uden

Groep 7b

ma - di - wo - do (ochtend)

ed@paletdinther.nl 

 

Gerard van Hintum

 

Groep 7b

do (middag) - vr

gerard@paletdinther.nl  

 

Silvia v.d. Heijden

 

 Groep 8a 

ma - di

silvia@paletdinther.nl

 

Jasmijn van der Zijden

Groep 8a

wo - do -vr

jasmijn@paletdinther.nl 

 

Frenk Nagel

 

Groep 8b 

ma - di -wo (om de week)

frenk@paletdinther.nl

 

Noortje van de Ven

Groep 8b

wo (om de week) - do -vr

noortje@paletdinther.nl  

 

Jeanne van Rozendaal

Adm. medewerkster

ma t/m vr (ochtenden)

jeanne@paletdinther.nl

 

Lynn Kézér

Adm.  medewerkster

di - do - vr (ochtenden)

lynn@skpo-novum.nl

 

Peter Govers

Conciërge

ma t/m vr

petergovers@paletdinther.nl 

 

Hans Smulders

Conciërge

ma (ocht) - wo - vr (mid)

hans@paletdinther.nl