Team Basisschool 't Palet

Staand van links naar rechts:
Peter van Maasakker, Imke Lucius, Marion Vos, Marion Vermeltfoort, Astrid Verzijl, Silvia van der Heijden, Madelon van Zutven, Femke Lepoutre, Bas Poort, Noortje van de Ven, Frenk Nagel, Mieke Vermeltfoort, Renate van der Burgt, Ankie Schevers, Marjon Barten, Erna Kleijngeld, Ad van Kester en Leanne Verkuijlen.  
Zittend van links naar rechts:
Anne van den Heuvel, Laura de Groot, Rudy van den Enden, Elfi Lemstra, Gemma van Kaathoven, Ruth van der Pol, Dineke Smulders, Lieke Wagemakers, Joke van der Valk en Nellie Laurenssen.

Onderbouw

  Werkdagen Contact
Groep 1-2a    
Marion Vermeltfoort  ma-di-wo-do marion@paletdinther.nl
Nellie Laurenssen vr nellie@paletdinther.nl 
Groep 1-2b    
Madelon van Zutven ma-di madelon@paletdinther.nl
Elfi Lemstra wo-do-vr elfi@paletdinther.nl
Groep 2-3    
Gemma van Kaathoven ma-di-wo gemma@paletdinther.nl
Femke Lepoutre do-vr femkelepoutre@paletdinther.nl
Imke Lucius LIO-stagiaire  
Groep 3    
Astrid Verzijl ma-di-wo astrid@paletdinther.nl
Mieke Vermeltfoort do-vr mieke@paletdinther.nl

Middenbouw

  Werkdagen Contact
Groep 4a    
Dineke Smulders ma-di-wo dineke@paletdinther.nl
Laura de Groot do-vr laura@paletdinther.nl
Groep 4-5    
Lieke Wagemakers ma-di-wo-do-vr lieke@paletdinther.nl
Groep 5    
Rudy van den Enden ma-di-do-vr rudy@paletdinther.nl
Nellie Laurenssen wo nellie@paletdinther.nl
Groep 5-6    
Erna Kleijngeld ma-di-wo-do erna@paletdinther.nl
Noortje van de Ven vr noortje@paletdinther.nl
Groep 6    
Bas Poort ma bas@paletdinther.nl
Ad van Kester di-wo-do-vr ad@paletdinther.nl

Bovenbouw

  Werkdagen Contact
Groep 7a    
Ankie Schevers ma-di-wo (om de week) ankie@paletdinther.nl
Leanne Verkuijlen wo (om de week)-do-vr leanne@paletdinther.nl
Groep 7b    
Ed van uden ma-di-wo-do ed@paletdinther.nl
Peter van Maasakker vr peter@paletdinther.nl
Groep 8a    
Frenk Nagel ma-di-wo-do-vr frenk@paletdinther.nl
Groep 8b    
Marion Vos ma-di-wo marionvos@paletdinther.nl
Silvia van der Heijden do-vr silvia@paletdinther.nl

Zorgteam

 

  Werkdagen Contact
Directeur    
Ruth van der Pol ma-di-wo-do info@paletdinther.nl
Teamcoördinator bovenbouw    
Noortje van de Ven do noortje@paletdinther.nl
Teamcoördinator onderbouw    
Renate van der Burgt ma-do rvanderburgt@skpo-novum.nl
Intern begeleider bovenbouw    
Marjon Barten di-wo-do mbarten@paletdinther.nl
Intern begeleider onderbouw    
Joke van der Valk di-wo-do joke@paletdinther.nl